O firmie

 

Flo-art 

Punkt florystyczny w Naroku Flo-art to indywidualne podejście do każdego bukietu lub dekoracji. Nasze florystki z pasją stworzą kompozycje kwiatowe, bukiety, dekoracje okazjonalne. Znajdziesz również u nas asortyment dodatków do wnętrz zaprojektowany i stworzony z materiałów Solid Sufrace. Odwiedź nas i przekonaj się Sam!

Krause Design

Krause Design specjalizuje się w obróbce i produkcji wykończeń wewnętrznych i zewnętrznych z materiałów Solid Surface typu Corian.

Od 18 lat produkujemy nowoczesne meble na wymiar do każdego wnętrza. Zrealizowaliśmy setki projektów, zarówno dla klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw i inwestycji użyteczności publicznej, w kraju i za granicą. Blaty kuchenne, łazienkowe, lampy stoły, okładziny ścienne czy lady recepcyjne to jedynie ułamek naszych możliwości. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku i oczekiwaniom klientów, we współpracy z projektantami stworzyliśmy własne linie produktowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.krause-design.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl